Чому Массачусетса Скелі

emery-berger-headshotЕмері Бергер

Професор
Школа комп’ютерних наук
Університеті штату Массачусетс Амхерст

Оригінал: Why UMass Rocks

  • Хоча у нас є навантажень великих молодих викладачів, у нас також є фантастичний старших викладачів, серед найбільш цитованих у полі — наприклад, UMass займає п’яте найбільше число факультету будь-якому відділенні на цьому списку високо цитованих вчених-комп’ютерників. ( Детальніше тут .)
  • Відділ вищої егалітарної: доценти може служити будь комісії і голосування з питання, але володіння випадках. Аспіранти також присутні на всіх наших зустрічах викладачів і мати два голоси.
  • Ми доброзичливих і спільної відділ ніколи. Замість того, щоб Quals, наші студенти град роблять дослідні проекти синтезу, який повинен включати в себе два професори по областях. Це часто призводить до публікацій, грантів і довгострокових співробітництва. Натисніть на графіку: кожен рядок співробітництво між двома викладачами. Є багато ліній.
  • ПлощаАмхерст / Нортгемптон — це красивий, космополітичний, і ліберальний. Ми знаходимося в розпал море деякі з кращих академічних інститутів у світі: Амхерст-коледжі , Hampshire College , коледж Сміта і Коледж Маунт-Холіок — разом з UMass, це п’ять коледжів . Околиці чудові (ліси і пагорби, не далеко від Беркшир). Це самі блакитні місто в самої синьої держави в Америці, з найвищим відсотком проголосували за Керрі будь-якого міста в Америці (пов’язано з Кембриджем).Область також сповнений освічених людей: 42% мають вчені ступені — майже найвищий відсоток в Америці.
  • Ресторан сцена незвично сильним. Тайський, Африки, серйозно Китайська (власники запустити органічний китайський рослинного ферми, яка є джерелом їх численних овочевих страв), краще морозиво, відомих людині (у тому числі магазин, яким Стів Herrell , хлопець, який винайшов для гурманів льоду крем-бізнес, а також Mixins), французькі, індійські, корейські, мексиканські, аргентинець , марокканській, а також смішно (New York Times каже: «нестійким») кількість суші-ресторанів.
  • До речі, район також Меккою для поціновувачів пива, з баром # 1 пива в Америці, за даними Беер Адвокат журналу — Стогін і Dove (сайт нашої щомісячної факультету пива), безумовно, супроводжуватиметься знову відкрили свої сестра-бар в місті Нортгемптон, брудної правді ( докладніше на сторінці пиво адвоката ).
  • Частина культури: наявність великої університету, чотирьох основних коледжів, а також установ, таких як Національний ідиш книжкового центру означає, що є багатство культурної діяльності всіх мастей: мистецтво, музика, театр, і захоплюючих динаміків. Освіта натовп також підтримує присутність трьох художніх кінотеатрів, два в Нортгемптон просто вниз по дорозі, і нещодавно відремонтований одного права в центрі Амхерст.
Чому Массачусетса Скелі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>