SASyLF: Навчальні доказ помічник для теорії мови

aldrich-mug3Джонатан Олдрич

Доцент
Інститут програмних досліджень
Школа комп’ютерних наук
Університет Карнегі-Меллона

Оригінал: SASyLF: An Educational Proof Assistant for Language Theory

SASyLF логотип

Викладання і навчання формальної теорії мови програмування важко, почасти тому, що це легко зробити помилки і важко знайти їх.Доказ помічники можуть допомогти перевірити докази, але їх навчання занадто крутий для використання в більшості класів, і перешкодою для дослідників теж.

SASyLF (вимовляється «Нахабний Ельф») є ЛФ на основі доказів помічник спеціалізується на перевірки теореми про мови програмування і логіки. SASyLF має простий дизайн філософія: мова і логіка синтаксис, семантика, і мета-теорія повинна бути написана як можна ближче до того, як це робиться на папері. SASyLF може висловити докази типові з вступного типу випускник курсу теорії. SASyLF докази, як правило, дуже чітко, але її вбудовану підтримку для змінної зв’язування надає властивості заміщення безкоштовно і дозволяє уникнути незручних змінної кодування.

Завантаження

 • Поточний випуск SASyLF доступні SourceForge . Файл «блискавки» включає в себе джерела та командного рядка виконуваний файл. Файл «банку» є плагін Eclipse.

Документація

Документи

Новини

 • Завдяки Джон Бойланд для прийняття важливих останні оновлення на SASyLF і його Eclipse IDE!
 • Вихідний код SASyLF доступна на Google Code.
 • Плагін Eclipse, SASyLF IDE тепер доступний (посилання на банку).
 • Підпишіться на sasylf-анонс Google Групи отримувати анонси, пов’язані з SASyLF релізи і події, і в sasylf-користувачів групи для запитань та обговорень, що стосуються інших SASyLF.
 • SASyLF був використаний в двох курсів теорії типу випускник (викладаються Джон Бйоланд і Тодд Мільштейн) Осінь 2008-восени 2011 року Студентські результати після обстеження з 2008 року включений (Лайкерта масштаб 1-5, 5 Повністю згоден):
  • Хотів би використати SASyLF в іншому процесі PL: 4.2
  • Можливість дізнатися SASyLF швидко: 3.8
  • SASyLF поліпшити свою здатність довести теореми, навіть на папері: 4.0
  • SASyLF дозволило мені більш швидко вирішувати завдання: 3.3
 • Роб Сіммонс розробив супер-класний Sassy Elf, з разючою схожість з Twelf Elf.
 • У МКВП ’08 , представив доповідь на FDPE майстерні, яка описує мотивацію для інструменту і початкового досвіду в класі. Ми також провели неофіційний брифінг з семантики системи в WMM , і є плакат на головній конференції.
 • Ми розробили попередній рішення на виклик POPLmark.

Завдяки нашим спонсорам!

Ця робота була частково підтримана NSF КАР’ЄРА нагороду CCF-0546550, DARPA грант HR00110710019, Міністерство оборони, і дослідницький грант NSF Вища Роберт Дж. Сіммонс. Будь думки, результати і висновки або Рекомендації, висловлені в цьому матеріалі, є такими з Автор (и) і не обов’язково відображають точку зору Національного наукового фонду (NSF), DARPA, або Міністерства оборони.
Перекладено за підтримки eskipaper

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>