Проект Гадара

Оркестровкі виконання паралельних програм з використанням теорії управління дискретного

Огляд

У многоядерной епохи, паралелізму помилки загрожують знизити продуктивність праці програміста, погіршують безпеку програмного забезпечення, і підривають значення кінцевого користувача. Автоматика може усунути паралелізм помилки шляхом обмеження поведінку програмного забезпечення, запобігаючи збої виконання і розвантаження обтяжливі тяготи з людини програмістів на автоматично синтезованого логіки управління.

Computer wallpapers
Source: eskipaper.com

Цей проект знайшов натхнення і корисну технологію для вирішення проблем паралельного програмування в, здавалося б, навряд чи чверть: техніки управління. Класична теорія управління дозволяє безпечно і ефективно управляти складними і потенційно небезпечні системи, такі, як НПЗ і авіаційних авіоніки. Ця теорія користується чудових успіхів в промислових додатках для понад століття, і сьогодні це поширено в споживчих додатків, які покращують наше повсякденне життя. Звичайні теорії управління найкраще підходить для фізичних систем з безперервними просторами станів і в поєднанні-диференційно-систем рівнянь динаміки з маленькою очевидною схожість з одночасним програмного забезпечення. Менш відомі і більш пізні філія теорії управління, однак, має справу з дискретними просторами станів і динаміки керованих подіями.

Команда складається з інженерів і систем управління / програмне забезпечення і фахівців компілятора, метою якого є довести до паралельного програмного забезпечення переваги, що класична управління доведені до фізичних систем. Проект Гадара це перетин паралельних програмах та управління інжинірингу. Гадара використовує дискретну теорію управління (DCT) для аналізу паралельного програмного забезпечення і автоматично ремонт важливий клас паралелізму помилок: тупики за участю стандартних примітивів синхронізації, в тому числі кругової мьютекс-очікування тупиків. Тому Гадара спирається на строгі теоретичні основи, він може розкласти практичну мету усунення тупикової в добре вивчених формальних проблем, використовувати великий обсяг доведених методів, і доставити жорсткі безпеки / коректності та продуктивності гарантії.

Плакати

Фінансування

Гадара щедро підтримується відкритого премії інновацій від компанії Hewlett-Packard і Національного наукового фонду за грантом CCF-0819882 в період 2008-2012 рр.

Мічиган зусилля на Гадад була включена в більш широких зусиль щодо ExCAPE: Експедиції в Computer Aided Програмування , фінансовані NSF експедицій надати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>